Haber

Volkan Demirel’in Eşi Zeynep Demirel, Kendisini Eleştiren Takipçisini ‘Kur’an Oku’ Diyerek Patlattı!

Başarılı kaleci ve Hatayspor teknik direktörü Volkan Demirel’in eşi Zeynep Demirel, deprem sırasındaki yardımları ve çalışmaları nedeniyle büyük beğeni topladı. Okuduğu kitabı sosyal medyada paylaşan Zeynep Demirel, “Kur’an’ı okumak yerine okuyun” eleştirisi patladı!

Aşk dolu evlilikleriyle hepimizi kıskandıran Zeynep Sever ve Volkan Demirel çiftini mutlaka tanıyorsunuzdur.

Başarılı bir kalecilik kariyerinin ardından Hatayspor’un teknik direktörlüğüne Volkan Demirel geçti.

6 Şubat’ta merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi olan 7.7 büyüklüğündeki deprem, başta Hatay olmak üzere 10 ilde yıkıcı sonuçlar doğurdu. Volkan Demirel ise depremzedeler için canla başla çalıştı.

Aynı zamanda deprem için büyük çaba sarf eden ünlü isimler arasında Zeynep Demirel de yer aldı.

Çift halen depremzedeler için çalışıyor. Bu süreçte Zeynep Sever Demirel, sosyal medyada okuduğu ‘Ruhun Yaralı Şifacısı’ kitabını paylaştı.

Ama bir mürit, “Okuyacağına git Kur’an oku. Bu ne saçmalık?” mesaj gönderdi Zeynep Sever Demirel ise takipçileri için üzüntüden patladı!

‘Şey, üç defa okudum, yalnız Kur’an’ı değil, bütün semavî din kitaplarını. Adım Zeynep kadar eminim ki, bu arkadaş ve onun gibiler, ezberledikleri iki-üç Arapça dua dışında İslamiyet’i hiç bilmiyorlar. Oh, bu eleştireceğim bir şey mi? Hayır, isteyen istediği gibi yaşayabilir. Dünyada milyonlarca çeşit bitki var 🙂 Ama iş onu suçlamaya gelince, orada durun! Asıl saçmalık bu… Ve ne yazık ki senin gibi çok fazla insan var.’

İnsanların okuduklarına karışmak… Adını ne koyacağımızı bilemedik… Yorum sırası sizde…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu